Biuro Podróży Bajka, tel. +48 505 904 524
 
 

Szkoła Podstawowa, klasy 1-3 / Wycieczki Jesienne promocje

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczek na rok szkolny 2023/2024.

Ze względu na dynamiczne zmiany na rynku ceny wycieczek są poglądowe i uzależnione od terminu wyjazdu. W celu potwierdzenia aktualnego cennika prosimy o kontakt z biurem.

2 dni – Góry Świętokrzyskie [PDF]

Dąb Bartek- najsłynniejsze drzewo w Polsce.  Wejście na Św. Krzyż + taras widokowy gołoborze. Wizyta w Osadzie Średniowiecznej. Wizyta w Centrum Nauki Leonardo da Vinci– zwiedzanie dwóch wystaw + warsztaty. Zwiedzanie z przewodnikiem Zamku Królewskiego w Chęcinach.

2 dni – Kazimierz Dolny aktywnie [PDF]

Przejazd w kierunku Kazimierza Dolnego. Spacer z pilotem po mieście: kamienice kupieckie braci Przybyłów, kamienica Górskich, studnia, kościół Farny, pomnik psa ,,Kwadrat”. Przejazd melexami po mieście.  Rejs statkiem po Wiśle. Góra Trzech Krzyży. Udział w części edukacyjnej- uczniowie wędrują okolicznymi wąwozami, lasami i łąkami rozwiązując ciekawe zadania. Udział w części sportowej – zawody oparte na aktywnościach integrujących grupę. Ognisko z kiełbaskami.

2 dni – Kielce [PDF]

Zwiedzanie Muzeum Zabawek i Zabawy z przewodnikiem+ zajęcia edukacyjne. Wizyta w Sali Zabaw – Fiku Miku. Wizyta w Centrum Nauki Leonardo da Vinci– zwiedzanie dwóch wystaw + warsztaty. Zwiedzanie z przewodnikiem Zamku Królewskiego w Chęcinach.

2 dni – Kraków – Bochnia [PDF]

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem- w trakcie spaceru rozwiązujemy zadania związane z historią ,,Żółtej ciżemki”. Młodzi odkrywcy muszą znaleźć zaznaczone na mapie miejsca, szczegóły architektury i rozwiązać zadanie z tym związane. Przejazd do Kopalni Soli w Bochni – zwiedzanie kopalni pozwala dobrze poznać sposoby dawnej techniki wydobywczej.

2 dni – Sandomierz i sportowa zabawa [PDF]

Sandomierz – spacer po Rynku. Zbrojownia Rycerska – humorystyczny spektakl z prawdziwym rycerzem! Zwiedzanie z przewodnikiem Podziemnej Trasy Turystycznej. Spacer do wąwozu Królowej Jadwigi. Podchody nocne. Zajęcia sportowe, integrujące grupę – ,,Zwariowana Olimpiada”.

2 dni – Toruń [PDF]

Zwiedzanie Torunia z przewodnikiem: Rynek Staromiejski, Ratusz, Dwór Artusa, pomnik Mikołaja Kopernika, Fontanna Flisaka, Dom Kopernika, Krzywa Wieża, Mury Obronne, Spichlerze, Katedra Świętojańska, ruiny zamku krzyżackiego. Zabawa z przewodnikiem w budowanie toruńskiego grodu, degustacja pierników, legendy toruńskie. Wieczorna Wizyta w Forcie IV Twierdzy Toruń. Seans w planetarium. Warsztat wypieku piernika.

3 dni – Integracyjnie pod Rzeszowem [PDF]

Wizyta w Centrum Dziedzictwa Szkła – zapoznanie się z tematyką hutnictwa i twórczości szklanej, zwiedzanie z przewodnikiem warsztatu hutniczego oraz zdobienia i produkcji szkła. Questing – Edukacyjna gra terenowa Śladami Pstrągowskich Kapliczek podczas której odkryjemy tajemnice okolicy. Warsztaty pieczenie chleba. Wycieczka zaprzęgiem konnym (bryczkami) po okolicznych terenach.

3 dni – Rekreacyjnie nad morzem [PDF]

Spacer z pilotem po gdańskim zoo- największym ogrodzie zoologicznym w Polsce. Zwiedzanie miasta Gdańsk z przewodnikiem: Długi Targ, Fontanna Neptuna, Złota Brama, Droga Królewska, Żuraw Gdański, Bazylika Mariacka, spacer wzdłuż Motławy. Hevelianum- pakiet dwóch wystaw. Toruń – zwiedzanie z przewodnikiem: Rynek Staromiejski, Ratusz, Dwór Artusa, pomnik Mikołaja Kopernika, Fontanna Flisaka, Dom Kopernika, Krzywa Wieża, Mury Obronne, Spichlerze, Katedra Świętojańska.