Biuro Podróży Bajka, tel. +48 505 904 524
 
 

O nas

Witamy na stronie Biura Podróży Bajka.

Jesteśmy firmą na rynku turystycznym, która wychodzi do Państwa z propozycją szerokiej oferty dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Dla grup zorganizowanych i klientów indywidualnych.

Mamy kilkuletnie doświadczenie w pracy w branży turystycznej zarówno biurowej, jak też pilotowaniu i oprowadzaniu wycieczek. Jesteśmy organizatorem turystyki krajowej i zagranicznej. Posiadamy wpis organizatora turystyki wydany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego o numerze 2088 oraz gwarancję ubezpieczeniową w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Signal Iduna.

Ukończyłyśmy studia na kierunkach turystycznych, posiadamy licencje pilotów wycieczek, przewodnika warszawskiego i przygotowanie pedagogiczne.

Nawiązałyśmy współpracę z doświadczonymi przewodnikami i pilotami na terenie całego kraju oraz firmami transportowymi, które zapewnią Państwu komfort i bezpieczeństwo w podróży. W swojej ofercie proponujemy Państwu sprawdzone przez nas hotele, atrakcje oraz zajęcia sportowe i survivalowe z wykwalifikowaną kadrą.

Jesteśmy otwarte na klientów i każda wycieczka może być dostosowana do indywidualnych Państwa potrzeb.

Zapraszamy do wspólnych podróży!

Właściciele Biura Podróży Bajka

Katarzyna Jasińska i Joanna Politowska