Biuro Podróży Bajka, tel. 22 592 36 16
 
 

Szkoła Podstawowa, klasy 4-8 / Wycieczki Jesienne integracje

2 dni – Festyn Archeologiczny na Szlaku Piastowskim

Nowa oferta w przygotownaniu, w celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt

Wejście na Wzgórze Lecha, zwiedzanie katedry z przewodnikiem, Drzwi Gnieźnieńskie przedstawiające życie i śmierć św. Wojciecha. Wizyta w Muzeum Początków Państwa Polskiego.  Udział w XXV JUBILEUSZOWY FESTYN ARCHEOLOGICZNY w Biskupinie. Nietypowa edycja biskupińskiego Festynu Archeologicznego. Odwiedzimy Japonię, starożytny Egipt, Grecję i Rzym. Opowiemy o niezwykłych Celtach, wojowniczych Wikingach i tajemniczych Bałtach. Zaprosimy do indiańskiej wioski. Nie zabraknie walk wojowników, pokazów mody, degustacji dawnych potraw, tańca i muzyki z różnych epok i kultur.

2 dni – Jesienna integracja w Lasach Janowskich

Nowa oferta w przygotownaniu, w celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt

Udział w grze integracyjnej NASZYJNIK IZYDY „Naszyjnik Izydy” realizowany będzie przez 4 zespoły, które wyruszą na poszukiwanie tytułowego naszyjnika. Marsz nocny- podchody. SPARTAKIADA – podczas spartakiady na uczestników czeka szereg konkurencji, w których będą musieli przejść sztafetę składającą się z 8 konkurencji. Są to konkurencje wyjątkowo zespołowe, w których cały zespół musi razem współpracować aby wykonać określone zadanie.

3 dni – Jesienne zmagania – Lublin – Janów Lubelski

Nowa oferta w przygotownaniu, w celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt

Zwiedzanie miasta z przewodnikiem Szlakiem Legend Lublina. Wizyta w Regionalnym Muzeum Cebularza. Udział w grze integracyjnej NASZYJNIK IZYDY „Naszyjnik Izydy” realizowany będzie przez 4 zespoły, które wyruszą na poszukiwanie tytułowego naszyjnika. Marsz nocny- podchody.